auto do wynajęcia Kraków

Wyjeżdżasz na wczasy lub też w podróż służbową do innego miasta czy też państwa? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub współpracowników do okolicznych miast?

wypożyczalnia Mays Kraków

Dawniej jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taryfy lub ewentualnie własny przewóz – dziś o wiele lepszą oraz tańszą opcją są wypożyczalnie samochodów, które szturmem zdobyły serca amerykanów i powoli przekonują do siebie też europejczyków, w tym również naszych rodaków.
Coraz to więcej ofert lokalnych wypożyczalni aut okazuje, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży służbowych, ale też do tych osobistych, gdy potrzebujemy prędkiego i nieograniczonego transportu w danym regionie.

samochody sportowe do wynajęcia Kraków

Wydatki najmu auta
Przejdźmy zatem do sedna – jakie są wydatki wynajmu auta? To zależy od tego, jakie auto pragniemy wynająć oraz na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wczasy, warto pomyśleć o wynajmie na pełen okres urlopu. Z jakiej przyczyny? Bo najem jedynie na parę dni może być o wiele droższy aniżeli wynajem na tydzień bądź też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko wędrowców, jakkolwiek także przedsiębiorców, którzy potrzebują aut podczas podróży służbowej.
Na cenę ma też wpływ typ auta. Bogata w dodatki limuzyna będzie o wiele droższa aniżeli sztampowe rodzinne auto (jakie również nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, jaki coraz to częściej jest w sztampowym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni samochodów jest tak wiele, że musiało to odbić się na opłatach – niższych cenach dla Kontrahentów.